Galatasaray Doğa Sigorta, sakatlığı bulunan yedi oyuncusunun durumlarını açıkladı

Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda bu akşam TOFAŞ karşısında sahne almaya hazırlanan Galatasaray Doğa Sigorta, sakatlığı bulunan yedi oyuncusunun durumlarını açıkladı.

Sarı kırmızılı ekip, sakatlıkları bulunan Greg Whittington, Yiğit Arslan, Emir Gökalp, Lazeric Jones, Göksenin Köksal, Ege Arar ve Marko Arapovic’in durumları hakkında resmi internet sitesinden bir bilgilendirme yaptı.

Üç oyuncunun sakatlık durumlarının bu akşam oynanacak TOFAŞ maçının hemen öncesinde belli olacağı duyurulurken kalan isimlerin Türkiye Kupası’nda oynamasının beklenmediği belirtildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Sağ dizinde tendinit ve evre 2 yaralanma bulunan Greg Whittington’ın tedavisi devam etmektedir. Oyuncunun takıma geri dönüşü için öngörülen süre 4-5 haftadır.

Sağ iç yan bağlarında esneme teşhisiyle tedavisine devam edilen Yiğit Arslan takımla idmanlara başlasa da sahalara dönüşü için 1-2 hafta süre öngörülmektedir.

Lazeric Jones’un tedavisine ülkesinde devam edilmektedir.

Marko Arapovic’in tedavisine ülkesinde devam edilmektedir.

Adalesinde çekme mevcut olan Göksenin Köksal’ın bu akşam TOFAŞ’a karşı oynanacak Solgar Vitamin Türkiye Kupası maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Sol diz çevresinde kas ödemi bulunan Emir Gökalp’in TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Sağ dizinde ağrısı olan Ege Arar’ın TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.”


Kaynak: galatasaray.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler