Frank Vogel ile Los Angeles Lakers birlikteliğinde sona geliniyor! #NBA

Koç Frank Vogel, Los Angeles Lakers’ta son sezonunu yaşıyor olabilir!

Yazın büyük umutlarla kurulan kadroda gelinen nokta playoff dışında kalmak oluyor. Bu akşam hayati bir maça çıkacak olan Los Angeles Lakers’ın play-in’e girebilmesi için kazanması şart. Son dönemde gözler Koç Frank Vogel’a çevrilmiş durumda. Frank Vogel burada son sezonunu geçiriyor olabilir.

Takas döneminde sessiz kalınmasıyla ne yapacağı kestirilemeyen Lakers’ın şimdi de playoff umutları tükenmiş durumda. Üste üste alınan mağlubiyetler, sakatlıklar, play-in dışına çıkmak derken sabırlar da tükendi. Bleacher Report’tan Jake Fischer’ın haberine göre sezonun sonunda koç ile yollar ayrılacak.

Lakers’ın son dönemde uzun mağlubiyet serileri oldu. Son altı maçından da mağlubiyetle ayrıldı. Şu anda NBA‘de elindeki 31 galibiyetle listenin 11. sırasında yer alıyor. Hemen önünde ise 33 galibiyetle San Antonio Spurs yer alıyor.

Koç Frank Vogel ile yolları ayırmanın eşiğinde olan Lakers’ta boşalacak koçluk koltuğu için aday şimdiden belli. Şu anda Utah Jazz ile playoff çemberinin içinde kalmaya çalışan başarılı çalıştırıcı Quin Snyder. 2021/22 sezonunun sonunda Utah ekibinden ayrılması beklenen Snyder için olası bir Lakers birlikteliği doğabilir.

Koçluk adaylarında ikinci bir seçeneğin de Doc Rivers olduğu söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler