Final Four biletleri satışa çıkıyor!

16 EuroLeague takımının ulaşmayı amaçladığı Final Four organizasyonunun bilet satışları, önümüzdeki günlerde başlayacak.

EuroLeague tarafından duyurulan satış planına göre 30 Ekim ve 2 Kasım tarihleri arasında sadece Vitoria-Gasteiz şehrinin sakinleri ve kombine sahibi Kirolbet Baskonia taraftarları Final Four biletlerini satın alabilecek. 31 Ekim ve 2 Kasım tarihleri arasında ise EuroLeague TV üyeleri, daha evvel Final Four organizasyonlarının birine biletli seyirci olarak giriş yapanlar ve taraftarı oldukları kulübün kombine kartına sahip olan seyirciler satın alma işlemi gerçekleştirebilecek.

Genel bilet satışı ise 6 Kasım tarihinde başlayacak. Bilet satışlarının tamamı yalnızca f4tickets.com üzerinden yapılacak. 17 ve 19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Final Four organizasyonuna İspanya’nın Bask bölgesinde yer alan Vitoria-Gasteiz kenti ev sahipliği yapacak. Final Four maçları ise Kirolbet Baskonia’nın mabedi olan 15 bin koltuk kapasiteli Fernando Buesa Arena’da oynanacak.

Bilet satışları yalnızca salon kapasitesinin yüzde 80’i için geçerli olacak. Kalan yüzde 20’lik dilim ise basın mensupları, sponsorlar ve yazarlar için ayrılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler