FIBA European Challengers organizasyonlarının yer ve tarihleri belli oldu

FIBA, 2021’in yaz aylarında düzenlenecek European Challengers organizasyonlarının tarihlerini ve düzenlenecek şehirlerini açıkladı.

13-18 Temmuz tarihleri arasında Türkiye, Fransa, Rusya, Belarus, Polonya ve Portekiz’in katılacağı FIBA 20 Yaş Altı Kadınlar European Challengers, Konya’da düzenlenecek.

3-8 Ağustos tarihleri arasında Türkiye, Rusya, Slovenya, Letonya, Polonya ve Çekya’nın mücadele edeceği FIBA 18 Yaş Altı Erkekler European Challengers da yine Konya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Öte yandan 20-25 Temmuz tarihleri arasında Gürcistan’ın Tiflis kentinde organize edilecek 20 Yaş Altı Erkek Milli Takımımızın katılacağı FIBA 20 Yaş Altı European Challengers’ta Fransa, Almanya, Polonya, Gürcistan ve Bulgaristan mücadele edecek.

FIBA 18 Yaş Altı Kızlar European Challengers’a katılacak 18 Yaş Altı Kız Milli Takımımız, Çekya’nın Klatovy kentinde Litvanya, Çekya, Macaristan, Sırbistan ve İrlanda ile karşı karşıya gelecek. Organizasyon 27 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

16-21 Ağustos tarihleri arasında Sırbistan’ın Novi Sad kentinde düzenlenecek FIBA 16 Yaş Altı Erkekler European Challengers’ta ise 16 Yaş Altı Erkek Milli Takımımızın rakipleri Sırbistan, İsrail, Slovenya, Çekya ve Belçika olacak.

Kaynak: TBF

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler