Fenerbahçe İçin Son İddia: Nikos Zizis

Nikos zizis

Eurohoops.com‘un yaptığı habere göre Fenerbahçe Ülker’in hedefindeki oyuncu Nikos Zizis.

Hickman’ın set kurma konusunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle Fenerbahçe Ülker sene başında beri guard piyasasında arayış içerisindeydi. Bir dönem adı Heurtel ile uzun uzadıya yazılıp çizilse de Fransız oyun kurucu için bir başka Türk takımı Anadolu Efes ile girdiği yarıştan çekildi. Her ne akdar Obradovic Fenerbahce Tv’ye yaptığı açıklamalarda hiç ekleme yapmayabiliriz dediyse de Fenerbahçe Ülker’in adı her gün yeni bir oyun kurucuyla anıldı.

Bu dedikodulara en son katılan oyuncu ise Unics Kazan’ın Yunan oyun kurucusu Nikos Zizis oldu. Önemli bir karar verici ve set kurucu arayan Fenerbahçe Ülker için piyasadaki en cazip oyunculardan birisi Zisis olmasına rağmen buy-out ile Kazan’ın çıkartabileceği sorunlar nedeniyle bu transfer hep geri planda kaldı. Ancak Eurohoops‘un kaynakları Fenerbahçe Ülker’in Zizis için atağa geçtiğini söylüyor.

Fenerbahçe Ülker’in istediği oyuncu tipine neredeyse harfiyen uyan Zizis’in Fenerbahçe Ülker’e gelme konusunda çok istekli olduğu söyleniyor. Ancak şuan da bütün ipler Kazan’ın başkanının elinde.İlerleyen günlerde nasıl gelişmeler yaşanacağı merak konusu.

Kaynak: Nikos Varlas/eurohoops.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler