Fenerbahçe Beko’da Bobby Dixon ile yollar ayrıldı!

Fenerbahçe Beko’da geçtiğimiz sezon “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi” görevini üstlenen Bobby Dixon yeni sezonda görevine devam edemeyecek.

Fenerbahçe Beko formasını 2015-2021 yılları arasında başarıyla terleten ve geçtiğimiz sezon teknik ekipte “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi” görevini alan Bobby Dixon, kişisel sebeplerden dolayı yeni sezonda görevine devam edemeyecek.

Fenerbahçe Beko’dan yapılan açıklamadaKulübümüze uzun yıllar boyunca sporcu olarak hizmet etmiş ve efsaneleşmiş, geçtiğimiz sezon başında ise Fenerbahçe Beko bünyesinde “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapılar Elçisi” olarak çalışmış olan Bobby Dixon, kişisel nedenlerden ötürü yeni sezonda görevine devam edemeyecektir.” ifadelerinde bulunuldu.

Bobby Dixon’a verdiği katkılardan dolayı teşekkür eden Fenerbahçe Beko, teşekkür açıklamasında ”Sporcu olarak unutulmaz katkılar sağladığı kulübümüzde idari ekip bünyesinde de kısa sürede fark yaratan hizmetler yapan, genç sporcularımızın her daim örnek almaya devam edeceği bir figür olan ve sonsuza dek Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olarak kalacak Bobby Dixon’a tüm katkıları için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sarı mirasımızın en değerli isimlerinden olan Bobby Dixon’ı evimiz Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda her zaman en özel şekilde ağırlamaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanıldı.

Bobby Dixon ise kulübün Twitter hesabından paylaşılan videoda “Fenerbahçe taraftarları hepinize merhaba. Oyunculuk kariyerimin en özel yıllarını Fenerbahçe forması altında geçirdim. Geçtiğimiz sezon da farklı bir rolde Fenerbahçe ailesinin bir parçası olarak görev aldım. Fakat şu anda kişisel nedenlerden ötürü Amerika’da olmam gerekiyor. Ancak kalbim ve desteğim her zaman sizinle. Yeni sezonda da tüm takıma başarılar diliyorum. Biliyorum ki yine harika işler başaracak ve yeni kupalar kazanacaksınız. Benim desteğim de her zaman sizinle olacak. İyi şanslar Fenerbahçe ailesi. Harika bir sezon geçirmeniz dileğiyle!” açıklamasında bulundu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler