Fenerbahçe BEKO teknik ekibinden iki antrenör, #NBA Yaz Ligi’nde görev yapacak

Fenerbahçe Beko teknik ekibinde yardımcı antrenör olarak yer alan Erdem Can ve Berkay Oğuz, Utah Jazz’ın davetlisi olarak NBA Yaz Ligi’nde görev yapacak.

Fenerbahçe Beko’dan konuyla ilgili yapılan açıklama:

”Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, NBA Yaz Ligi’nde iki antrenörüyle temsil edilecek. Teknik ekibimizin önemli birer parçası olan yardımcı antrenörlerimizden Erdem Can ve Berkay Oğuz, Utah Jazz organizasyonunun davetlisi olarak NBA Yaz Ligi’nde görev yapacak.”

”Geçtiğimiz yıllarda Erdem Can’ın görev yaptığı NBA Yaz Ligi’nde, başarılı çalıştırıcımıza bu kez Berkay Oğuz da eşlik edecek. Fenerbahçe Beko ve Türk basketbolu, bu  sayede NBA Yaz Ligi’nde iki antrenörümüzle temsil edilmiş olacak.”

”Erdem Can, üst üste beşinci kez Utah Jazz tarafından NBA Yaz Ligi’ne davet edildi. Başarılı antrenörümüz, organizasyon kapsamında 1-3 Temmuz tarihleri arasında NBA Yaz Ligi’nin Salt Lake City ayağında, 5-15 Temmuz tarihleri arasında ise Yaz Ligi’nin Las Vegas etabında, Utah Jazz teknik ekibinde görev yapacak.”

”Yardımcı antrenörlerimizden Berkay Oğuz ise NBA Yaz Ligi’nin Salt Lake City ayağında bulunacak. 27 Haziran’da Utah Jazz organizasyonuna katılan Berkay Oğuz, 1-3 Temmuz tarihleri arasında NBA Yaz Ligi’nin Salt Lake City ayağında Utah Jazz teknik ekibinde görev alacak.”

”Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini de NBA Yaz Ligi’nin Las Vegas ayağını yerinde takip edecek.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Draymond Green: ”Bjelica’nın bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum” #NBA

Geçen günlerde verdiği röpartajda Draymond Green, Eski Fenerbahçeli Nemanja Bjelica hakkında övgü dolu sözler söyledi. Yaz döneminde Golden State Warriors‘a katılan Nemanja Bjelica, hazırlık kampında...

Michael Malone: ​​”Takım hücum etmekten çok hakemlerle ilgileniyor” #NBA

Denver Nuggets'ın baş antrenörü Michael Malone, yeni sezon öncesi açıklamalarda bulundu. NBA'de hazırlık döneminin tamamlanmasıyla takımları yeni sezon heyecanı sardı. Preseason döneminde çıktığı beş maçta...

#NBA GM’lerine göre Avrupa’nın en iyileri | GALERİ

NBA GM'lerine göre Avrupa'nın en iyileri NBA takımlarının genel menajerleri, Avrupa'nın en iyilerini belirledi. NBA’de takımların genel menajerlerine her yıl olduğu gibi yeni sezon öncesi bir...