Fenerbahçe Beko Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 18. haftasında Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol’u 107-70 mağlup etti. Fenerbahçe Beko bu sonuçla ligdeki 15. galibiyetini elde etti. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol 11. yenilgisini aldı.

Fenerbahçe Beko’da 21 dakika, 24 saniye parkede kalan Nicolo Melli 11 sayı, 3 ribaund, 5 asist, 1 top çalma, 17 verimlilik puanı üretti. Nicolo Melli Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol karşısında 2/3 iki sayı, 2/4 üç sayı ve 1/2 serbest atış isabetiyle oynadı.


Sarı lacivertli ekipte 24 dakika, 21 saniye oyunda yer alan Ahmet Düverioğlu 13 sayı, 7 ribaund, 1 asist, 2 top çalma ve 20 verimlilik puanıyla maçı tamamladı. Ahmet Düverioğlu iki top kaybı yaptı. Ahmet Düverioğlu 6/7 iki sayı ve 1/2 serbest atış isabeti kaydetti.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol’da 24 dakika, 51 saniye parkede kalan Devin Williams 12 sayı, 7 ribaund, 2 asist ve 17 verimlilik puanı üretti. Devin Williams bir top kaybı yaptı. Devin Williams Fenerbahçe Beko karşısında 4/5 iki sayı ve 4/6 serbest atış isabetiyle oynadı.


Resmi istatistik servisi | Fenerbahçe Beko – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (BSL)

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir