Ozan Balaban: ”Kombine fiyatlarında 10% civarında indirime gideceğiz”

Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban’dan 2017 – 18 sezonu kombineleri hakkında taraftarlara sevindirici bir haber geldi.

Yapılan fiyatlandırmanın birçok Fenerbahçe taraftarı tarafından tepki görmesiyle kombine fiyatlarında değişikliğe gitme kararı alan Fenerbahçe’de Balaban, %10 civarında indirim yapma kararı aldıklarını açıkladı.

Ozan Balaban’ın Fenerbahçe Spor Kulübü resmi sitesindeki açıklaması şu şekilde:

”Euro nezdinde geçen yılla karşılaştırdığımızda bu yıl, %35 – %40 bir artış var. Bizim de maliyetlerimizin %90’ı Dolar ve Euro bazında. Biz de bu yıl ki kombine fiyatlarına kur artışını yansıtmaya çalıştık. Ancak taraftarlarımızın konuyla ilgili tepkilerini ilk andan itibaren takip ediyoruz ve onları dinlemek durumundayız. Bu kulübün sahibi Fenerbahçe taraftarlarıdır ve bizler de bu kulübün sahipleri değil yöneticileriyiz, dolayısıyla taraftarlarımızı dikkatle dinliyoruz.

Yalnız burada bir parantez açmak istiyorum; sezon boyu mükemmel taraftarlarımızın Fenerbahçe Ülker Arena’da oluşturduğu atmosferin ardından kombine fiyatlarıyla ilgili kullanılan tabiri kabul etmiyoruz, konuyla ilgili daha düzgün bir dili tercih ediyoruz ve dikkate alıyoruz. Twitter’da şahsıma hitaben yazılan mektuplardan da haberdarım. Erkek basketbolda geldiğimiz noktayı korumak ve hatta üzerine çıkabilmek için Başkanımız ve Yönetimimiz büyük fedakarlıklar yapıyor. Buradaki istikrarımızı, taraftarlarımızın desteği ve anlayışıyla birlikte sürdürmek istiyoruz.

Sonuç olarak Fenerbahçe Spor Kulübü olarak taraftarımızın taleplerini dinleyerek kur farkının bir kısmını kulüp olarak karşılamaya karar verdik, Sayın Başkanımızın da talebi ve desteğiyle. Yeni sezon için açıklanan kombine fiyatlarında %10 civarında daha bir indirim yapmaya karar verdik. Revize fiyatları en kısa sürede kamuoyuyla paylaşıp yenileme dönemine başlayacağız. Umarım taraftarlarımız bize gerekli desteği verirler ve gelecekte takımımız için öngördüğümüz sportif ve finansal başarılara hep birlikte imza atabiliriz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler