#EuroLeague ve #7DAYSEuroCup web sitelerini yeniledi!

Euroleague Basketball web sitesini yeniledi.

Avrupa’nın en iyi ligi olarak bilinen Turkish Airlines EuroLeague ile 7DAYS EuroCup’ın web siteleri yenilendi. Önem sırasında taraftarı önceliklendiren Euroleague yeniliklerle beraber basketbolseverlere eşsiz deneyimler yaşatmayı amaçlıyor. Yeni bir oyun tabanlı dijital uygulamanın da yakında piyasaya sürüleceğinin haberi verildi.

İyileştirilmiş yeni web siteleri işlevsellik açısından oldukça rahatlatıldı. Yeni tasarımıyla EuroLeague, EuroCup ve Adidas Next Generation Tournament müsabakalarına ait tüm detaylara tek tıkla ulaşılabilecek. Kullanıcıların takım tercihlerine göre artık özel içerikler ve haberler bir arada gruplandırılabilecek.

Euroleague Basketball İletişim Direktörü Alex Ferrer Kristjansson konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı: ”Uzun zamandır basketbolseverler için dijital deneyimi iyileştirmeye devam ettiğimiz bu yeni web sitelerini faaliyete geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Hem dijital platformlar üzerinden hem de sahada basketboldan daha fazlasını vermeye çalışmak için onları dinlemeye ve daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Euroleague Basketball

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler