Ettore Messina: “İtalya’dayken de insanlar Ergin’in çılgın olduğunu düşünürdü” #EuroLeague

EuroLeague Koçlar Kliniği’nde gelen soruları cevaplayan Ettore Messina, Ergin Ataman ile ilgili gelen soru üzerine “İtalya’dayken de insanlar Ergin’in çılgın olduğunu düşünürdü.” dedi.

Ergin Ataman’ın her zaman aklından geçeni söylediğini ve gittiği her takıma vizyon kattığını ifade eden Ettore Messina, İtalya’da sezon başında “Final Four’a kalacağız.” dediğinde “Bu adam deli mi?” dediklerini belirtti.


Ettore Messina’nın Ergin Ataman ile ilgili gelen soruya verdiği cevabın tamamına haber metninin devamında ulaşabilirsiniz.

“Ergin inanılmaz bir kariyere sahip. Her zaman aklından geçeni söyler. Seversiniz ya da sevmezsiniz, fakat saygı duymak zorundasınız. Her gittiği takıma bir vizyon katar ve oyuncularını buna inandırır.”

“İtalya’dayken de insanlar Ergin’in çılgın olduğunu düşünürdü. Sene başında ‘Final Four’a kalacağız’ dediğinde, ‘bu adam deli mi?’ demiştik. Kim bilir, belki de şimdi kupayı kazanıp gerçekten de Ibiza’ya gidecek.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#EuroLeague’de normal sezon sona erdi | Puan durumu

Turkish Airlines EuroLeague normal sezon heyecanı dün gece sona ererken sezonun puan durumu da netleşmiş oldu. EuroLeague normal sezon heyecanı ertelenen ve önümüzdeki hafta oynanacak...

Ergin Ataman: “Motivasyon olmadığında basketbol oynamak zor” #EuroLeague

Turkish Airlines EuroLeague'de dün gece Olimpia Milano'ya kaybeden Anadolu Efes'te Koç Ergin Ataman maç sonunda konuştu. Motive olmanın altını çizen Koç Ergin Ataman, son üç...

Nefes kesen EuroLeague gecesi, NBA’den kritik açıklamalar ve dahası | Günün haberleri (09.04.21)

Los Angeles Lakers kötü gidişata dur diyemiyor #NBA   Los Angeles Lakers kötü gidişata dur diyemiyor #NBA - https://t.co/TlKEmvvV9E — TrendBasket (@TrendBasket) April 9, 2021 Gabriel Deck ile...