Erten Gazi: “Yoğun ve zorlu bir tempoya giriş yaptık”

Erten Gazi, Kızılyıldız maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Bu akşam Kızılyıldız’a konuk olacak Anadolu Efes’te Erten Gazi, maç öncesinde mikrofon başına geçen oyuncu oldu. Kritik bir maçın kendilerini beklediğini dile getiren Gazi, organizasyona yakışır bir maç olacağını söyledi.

“Geçtiğimiz haftadan itibaren yoğun ve zorlu bir tempoya giriş yaptık. EuroLeague’de normal sezonun bitmesine dokuz maçımız kaldı ve her maç play-off mücadelemiz için büyük önem taşıyor. İki takımın da son karşılaşmalarından sonra kadrolarında değişiklikler oldu, bu yüzden bu maç için hazırlığımız önceki müsabakadan biraz farklı oldu. İki takım için de kritik olan bu maçtaki mücadelede EuroLeague’e yakışan bir maç izleteceğimizi düşünüyorum.”

Mücadele öncesinde temsilcimiz, 13 galibiyet ve 12 mağlubiyetle puan tablosunun dokuzuncu sırasında yer alıyor. Kızılyıldız ise 11 galibiyet ve 15 mağlubiyetle 13. basamakta yer alıyor.

Kızılyıldız ile Anadolu Efes’in karşı karşıya geleceği mücadelede hava atışı saat 22.30’da yapılacak. Mücadele, S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler