Türk Telekom’un koçu Ercüment Sunter, KK Kumanovo karşısında galip geldikleri maç sonrası basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ercüment Sunter maçı değerlendirirken; ” Bu maçta oynadığımız oyundan dolayı memnunum. Geçen hafta mağlup olduğumuz Beşiktaş maçında çok düşük bir yüzde ile oynadık. Ritim bulmamız gerekiyor. Sakatlık sorunlarını yaşıyoruz. Ben ilk haftaların değil son haftaların daha önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta nasıl başladığınız değil nasıl bitirdiğiniz önemli. Geçen sene çok iyi başlayan takımlar son haftalarda düşmeye oynadı. Türkiye Ligi hakikaten çok zor bir lig. Biz 2 kulvarda da devam etmek için geniş bir rotasyon yarattık. Böyle devam etmek istiyoruz. ” şeklinde konuştu.

Son olarak sakatlıklar hakkında konuşan Sunter: ” Jenkins’in haftaya yetişeceğini ümit ediyoruz. Önümüzde 3 deplasman maçı var. Buralardan alacağımız galibiyetler bizim için çok önemli. ” dedi.

Maçta 5/5 üçlük isabeti ile oynayan Cevher Özer ise: ” Takımda çok sakat oyuncumuz var bunlar bizim ritmimizi ister istemez bozuyor. Ancak biz alabileceğimiz kadar çok galibiyet almak istiyoruz. Bunlar bizim için çok önemli. Bu maçta sakat oyuncularımızın eksikliği fazla hissetmedik. Bu galibiyetlerin devamının geleceğini düşünüyorum. ” dedi.

Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir