Ekrem Memnun: ”Ne olursa olsun kazanmak için sahaya çıkacağız”

2017 Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda gruptan çıkmayı garantileyen Türkiye’de koç Ekrem Memnun çeyrek final öncesi açıklamalarda bulundu.

Ne olursa olsun yarı finale kalmak için sahaya çıkacaklarını ifade eden Memnun motivasyonlarının son derece yeterli olduğunu söyledi.

Ekrem Memnun: ”Ben başından beri söylüyorum. Biz yeni bir oyun anlayışı oturtmak istiyoruz. Daha çok çembere gitmek daha iyi hızlı oynamak istiyoruz. Kullandığımız top sayısını arttırmak için çalışıyoruz. Bir anda bütün her şeyi değiştirmek imkansız tabii ki ancak son birkaç maçtır bu oyunu sahaya yansıtabildik. İtalya maçı gruptan çıkma maçı olduğu için çok stresliydi belki ondan dolayı biraz frene bastık.  Onun dışında yavaş yavaş anlayışımız oturuyor. Çok mutluyum herkesin katkısından. Herkes oynamaktan zevk alıyor. Şimdi bu şampiyonların en önemli maçı olan çeyrek final maçına çıkacağız. Bu maçların bu mücadelenin anlamı olması için mutlaka ve mutlaka o maçı kazanmak için geleceğiz. Rakip kim olursa olsun bütün mücadelemizi ortaya koyacağız. Motivasyonumuz yerinde, enerjimiz yerinde. Göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler