Anadolu Efes, geride bıraktığımız sezonu Olympiakos’ta tamamlayan ve kulübüyle yeni sözleşmeye imza atmadığı için şu an serbest oyuncu statüsünde yer alan Bryant Dunston ile anlaşmak üzere.

Anadolu Efes’te gelecek sezonun planlaması adına hareketli saatler yaşanıyor. Milko Bjelica ve Stephane Lasme ile yolları ayırma konusunda oldukça kararlı bir görüntü sergileyen Efes, Derrick Brown ve Bryant Dunston transferlerinde de son aşamaya geldi.

Gün içinde temsilcimizin Derrick Brown ile hemen hemen her konuda anlaştığını şu haberimizde  sizlerle paylaşmıştık. Derrick Brown konusunda başka bir açıklama da gazeteci David Pick’ten geldi. İki yıllık anlaşmanın 3.8 Milyon $ tutarında olacağını belirten Pick, 400 Bin $ değerinde de NBA çıkış maddesi bulunacağını ifade etti.

TrendBasket kaynaklarımızdan edindiğimiz bilgiye göre harika bir sezon geçiren ve Olympiakos ile yeni kontrat imzalamaya yanaşmayan serbest oyuncu konumundaki Amerikali pota altı oyuncusu Bryant Dunston önümüzdeki sezon Anadolu Efes forması giyecek.

Dusan Ivkovic’in menajeri ile oyuncunun menajerinin aynı isimler olmasının transfer görüşmelerini hızlandırdığı belirtilirken Anadolu Efes’in transfer piyasasındaki değerli uzun oyunculardan olan Bryant Dunston’ı transfer etmeye oldukça istekli olduğu ifade ediliyor.

Onur Coşkun

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir