Dwight Howard, Ben Simmons’a karşı takınılan tavırlardan hoşlanmıyor

Aylardır gündemden düşmeyen Ben Simmons & Sixers birlikteliği hakkında mikrofonu Dwight Howard devraldı.

Aldığı para cezaları, hakkında yapılan eleştirilerle gündeme gelmeye devam eden Ben Simmons’a Dwight Howard destek oldu. 2020/21 NBA sezonunda birlikte parkeye çıktığı Simmons ile yakın arkadaş olduklarını ve onun yaşadığı bu sürecin herkesin dilinde olmasından rahatsızlık duyduğunu belirtti.

Howard, ”Ben’in şu an yaşadıklarının Orlando’da bana olanlarla aynı şey olduğunu görebiliyorum. Benzer şeyler yaşandı.” diyerek sözlerine başladı. Tecrübeli yıldız, Simmons ile kulüp arasında yaşanan olayların bu kadar basına yansımasının doğru olmadığını söylüyor.

”İçeride olup bitenlerin halka açıklanması gerektiği durumundan hoşlanmadım. Ben, en yakın arkadaşlarımdan biri. Bu yüzden onun hakkında söylenenleri duymak beni üzdü. Bunları herkesin önünde söylemek yerine kapalı kapılar ardında da konuşabilirler. Bu şekilde davranmak o kadar da kötü görünmüyor.”

Philadelphia 76ers, son olarak kendi yardımlarını kabul etmediği gerekçesiyle oyuncusunu cezalandırmaya devam edeceğini açıklamıştı.

NBA’de tüm zamanların en iyi 75 oyuncusu arasına katılamamasıyla da ilgili konuşan Dwight Howard’ın açıklamalarının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler