Dolarlarla kaplı zemin, 900 dolarlık VIP oda, 50 bin dolar bahşiş: Ja Morant’ten çılgın gece

New York Post, Ja Morant’in silah gösterdiği Instagram yayınından iki gün önce aynı mekanda geçirdiği gecenin ayrıntılarını paylaştı.

4 Mart’ta oynanan Denver Nuggets maçının ardından gece kulübünde açtığı Instagram yayınında silah gösteren ve tüm okları üstüne çeken Ja Morant’in, bu olaydan iki gün önce yine aynı mekanda partilediği gecenin görüntüleri basına sızdı.

New York Post’un yaptığı habere göre Ja Morant, 2 Mart’ta deplasmanda oynanan Houston maçının ardından takımla birlikte Denver’a geldikten yaklaşık 1.5 saat sonra Shotgun Willie’s isimli mekana bir arkadaşı ve iki korumasıyla giriş yaptı.

Kulübe geldikten sonra üç saatliğine bir VIP oda kiralayan ve bunun için 900 dolar civarı bir ödeme yapan Morant, odaya dansçı kız gelmesi talebinde bulundu. Haberde paylaşılan fotoğraflarda dansçı bir kızın Morant’e kucak dansı yaptığı esnada tüm zeminin parayla kaplı olduğu görülürken, içerikte ayrıca Morant’in dört dansçı kıza 50 bin dolar bahşiş bıraktığı belirtildi.

Ja Morant
nypost.com

Bir çalışan, konuyla ilgili olarak “Tüm oda para doluydu. Kelimenin tam anlamıyla bir yığın gibi. Toplamak içni bir tırmığa ihtiyacınız vardı” derken, bir dansçı da “Paraları saymak sonsuza kadar sürdü” ifadelerini kullandı.

Morant, Shotgun Willie’s isimli bu mekana 48 saat sonra, Denver Nuggets maçı oynandıktan sonra da gitti ve silah skandalına imza attığı anlar yaşandı. Morant, olayın ardından takımı Memphis Grizzlies tarafından önce iki maçla cezalandırıldı, sonrasında ise kulüp bu cezayı dört maç daha uzattı.

Eylemleri sebebiyle kulübünün yanı sıra NBA’in ve emniyet güçlerinin de radarına giren genç oyuncu, yeterli kanıt bulunmadığı için hukuki anlamda bir sorun yaşamadı ancak lig yönetimi tarafından verilebilecek bir ceza hala ihtimal dahilinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler