Dimitris Itoudis: “İyi bir durumdayız”

Dimitris Itoudis, LDLC Asvel mücadelesi öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

EuroLeague’de bu akşam LDLC Asvel’e konuk olacak temsilcimiz Fenerbahçe Beko’da koç Dimitris Itoudis, maça dair görüşlerini aktardı. Itoudis, takımın iyi bir durumda olduğunu dile getirdi.

“Yüksek atletizmleri ve enerjileri ile savaşçı yönleri sayesinde en üst seviyede mücadele edebilen bir takımla karşılaşacağız. Bu maça biri EuroLeague’de, diğeri ise kendi liglerinde aldıkları iki deplasman galibiyeti sonrasında çıkıyorlar. Milano karşısında maça iyi başladılar ve aynı şekilde bitirmeyi başardılar. Elbette Nando dışında da yaratıcılık konusunda yardım alabildikleri birçok kısa oyuncuları var. Çember altında Fall gibi önemli bir isime sahipler. Ancak belirttiğim gibi, takım olarak isteklerini ortaya koyuyorlar ve son olarak Dee Bost gibi tecrübeli bir ismi kadrolarına kattılar. Genel olarak bu karşılaşma bizim için kilit bir role sahip. Onların enerjilerine ve atletizmine cevap verebilmemiz gerekecek. Elbette biz de iyi bir durumdayız ve bunu sürdürmeye çalışacağız.”

LDLC Asvel ile Fenerbahçe Beko’yu karşı karşıya getirecek mücadele saat 23.00’te başlayacak. Karşılaşma, S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler