Dimitris Itoudis: ”Fenerbahçe taraftarının istekleri bizim için göreve dönüşecek!”

Fenerbahçe Beko’nun yeni başantrenörü Dimitris Itoudis, İstanbul’a iner inmez Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon için yapılanmaya giden Fenerbahçe Beko, değişime koçluk koltuğundan başladı. Sasha Djordjevic’in ardından Dimitris Itoudis ile üç yıllık anlaşma sağladı. Dün akşam saatlerinde Moskova’dan İstanbul’a gelen deneyimli koç ilk röportajını verdi.

Teşekkürler

”Buraya gelirken beklentilerin ve sorumluluklarımın farkındayım. Şu anda yapmak istediğimiz ilk iş, mümkün olan en iyi kadroyu ve takım ortamını yaratarak camiamızı ve taraftarlarımızı mutlu etmek olacak.

Özellikle Fenerbahçe taraftarlarına büyük bir teşekkür göndermek istiyorum. Binlerce mesaj aldım. Hepsine cevap olarak “teşekkürler” diyorum.

Yapmamız gereken çok iş var. Ben hiçbir zaman büyük laflar etmenin hayranı olmadım ama taraftarlarımızı anlıyorum, onların büyük beklentileri var. Bilmelerini isterim ki onların beklentileri, yürekleri ve istekleri bizim için göreve dönüşecek. Onların bu isteğini karşılayabilmek için bizi daha çok çalışmaya itecek. Onların harika bir atmosfer yaratarak bizi desteklemelerini bekliyorum.

Taraftarlarımızı, Başkanımız Ali Koç’u ve organizasyon içerisinde bu takımı ait olduğu yerlere tekrar taşıma yolunda en iyi takımı kurmak için büyük fedakarlıklar yapan herkesi gururlandırmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler