Dimitris Giannakopoulos’tan taraftarları heyecanlandıran paylaşım: “Takım o kadar güçlenecek ki…”

Panathinaikos’un sahibi Dimitris Giannakopoulos, taraftarları heyecanlandırdı. 

Önümüzdeki iki sezon için takımın başına Ergin Ataman’ı getiren Panathinaikos’ta kulüp sahibi Dimitris Giannakopoulos, taraftarların heyecanlanmasına sebep olan bir paylaşıma imza attı. OAKA’nın kullanım haklarının 49 yıllığına alınmasıyla birlikte işlerin değişeceğini söyleyen Giannakopoulos, eski şaşaalı günlere dönüleceğinin mesajını verdi:

“Panathinaikos’un yeri Avrupa’da son sıra, Yunanistan’da da ikincilik değil. Artık kendi salonumuza sahibiz ve bu, çeşitli yatırım fırsatlarını da beraberinde getirecek. 

EuroLeague de yıllarca süren başarısız yönetimi değiştirdikten ve ürünü gerçekten büyütmeyi amaçlayan bir yönetimi başa getirdikten sonra doğru yönde bazı değişim işaretleri gösterdi. Bir takıma ya da ürüne ancak onu cazip kılmakla yatırımcı bulabilirsiniz. Çünkü kedi yokken, fareler dans eder. 

Takım o kadar güçlenecek ki, Tanrı’nın yardımıyla hepimiz yakın geçmişte olduğu gibi iki ve üç kupa kazandığımız sezonları yeniden yaşayacağız.”

Ergin Ataman önderliğinde ciddi bir yapılanmaya start vermesi beklenen Panathinaikos’un oldukça aktif bir yaz dönemi geçirmesi bekleniyor. Yunan ekibi, bu sezonu EL’de puan tablosunun 17. sırasında tamamlayabildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler