Dimitris Diamantidis: ”Zeljko Obradovic’i çok seviyorum, keşke burada olsaydı”

16 – 17 Eylül tarihleri arasında OAKA Spor Salonu’nda Dimitris Diamantidis onuruna düzenlenen ‘Diamonds Are Forever’ isimli basketbol turnuvası, dün akşam etkileyici bir o kadar da duygusal görüntüleri sahne oldu.

Normal sezonun tamamlanmasının ardından emeklilik kararını açıklayan Panathinaikos’un efsanesi Dimitris Diamantidis, dün akşam emekliliğini resmiyete döktü. Karşılaşmanın 13. dakikasında oyunun durdurulmasıyla birlikte sahaya inen Dimitris Diamantidis’in efsane ’13’ numaralı forması emekli edildi ve salonun tepesine asıldı.

Gerek salonda bulunan taraftarlar gerekse ekranları başında o atmosferi yaşayan basketbolseverler tarafından heyecan ve biraz da hüzünle karşılanan bu özel anlara yönelik Dimitris Diamantidis, Yunan kanalı NOVA‘ya açıklamalarda bulundu. Konuşmasına herkese teşekkür ederek başlayan Diamantidis’in en çok dikkat çeken cümlesi Fenerbahçe Koçu Zeljko Obradovic hakkında söylediği cümleler oldu.

Dimitris Diamantidis: ”Bu takımda birlikte yer aldığım, oynadığım takım arkadaşlarıma büyük bir teşekkür etmek istiyorum. Koçlarım, taraftarlarımız… Hepinizi çok seviyorum. Bu yolu bana gösteren, çok sevdiğim Kostas Pilafidis’e de teşekkür etmek istiyorum. Görünen tarafın arkasında kalan birkaç isme de teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Paris, Nikos, Savvas Thanasis’e teşkkür etmek istiyorum.

Giannakopoulos kardeşler ve Zeljko Obradovic için özel şeyler hissediyorum. Obradovic’inde burada olmasını isterdim. Keşke o da burada olsaydı ama onun Fenerbahçe ile ilgili sorumluluları olduğunu biliyorum. Onu çok seviyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler