Detroit Pistons’ta yaz durgun geçecek

Koçluk koltuğuna geçtiğimiz günlerde Dwane Casey’i oturtan Detroit Pistons’ta yaz döneminin hareketli geçmesinin beklenmediği belirtildi.

Detroit News’te yer alan haberde, Pistons’un serbest transfer döneminde büyük bir isme imza attırma ihtimalinin maaş limitine yakın olmaları nedeniyle oldukça düşük görüldüğü ifade edildi. Ek olarak Pistons’un Blake Griffin’i aldıkları takasta birinci tur draft hakkını da kaybettiği belirtilirken organizasyonun yaz dönemindeki hareket alanının oldukça kısıtlı olacağı iddia edildi.

Pistons’un elinde önümüzdeki draft için 42. sıradan seçecekleri bir ikinci tur hakkı yer alırken; Detroit News’in haberinde organizasyonun, seçecekleri sıradan fark yaratacak bir oyuncuyu kadrolarına katma ihtimalinin düşük olduğu kaydedildi.

Michigan’ın NBA’deki temsilcisi olan takımın Reggie Bullock’un 2,5M$ değerindeki opsiyonunu kullanarak 1991 doğumlu forveti takımda tutmaya devam edeceği belirtilirken; Pistons’un 1,8M$’lık opsiyonu bulunan Erick Moreland ve 1,6M$’lık opsiyonu bulunan Dwight Buycks’ı takımda tutup tutmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler