Geçtiğimiz haftalarda hakkında Bayern Münih dedikoduları çıkan Derrick Williams, bu iddiaları doğrular nitelikte bir açıklama yaptı.

Kişisel sosyal medya hesabından uzun bir açıklama metni yayımlayan Derrick Williams, Bayern Münih’e katılma kararı aldığını ve Alman devi için yola çıktığını duyurdu.

Derrick Williams‘ın açıklamasından bazı kesitler şu şekilde:

“Bu sezon Avrupa’da, Bayern Münih’te oynama kararı aldı. Kolay bir karar değildi ancak alabileceğim en doğru karardı. Altı yedi sezon NBA’de yer aldım ve dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynadım. Kevin Love, Carmelo Anthony, LeBron James, Rudy Gay gibi yıldızlarla takım arkadaşlığı yaptım. Bu liste uzar gider… Buna olumsuz bir şekilde mi yaklaşıyorum? Hayır. Bu, çoğu insanın anlayamadığı bir serüven. Çoğu kişi bunları başarmak için cinayet işlerdi. Bundan şikayetçi de değilim. Sadece oyunun her alanında daha iyi olmayı öğrendim, denedim ve en iyi oyunculardan bir şeyler kapmaya çalıştım. Şu an 27 yaşındayım ve sonraki adresim için odaklanmaya başlıyorum. Destansı bir macera olacak.”


 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

I’ve made the decision to play in Europe this year with FC Bayern Munich. Wasn’t the easiest decision but it was the right decision. I’ve been in the NBA for 6-7 years now and I’ve been on multiple teams , played against and with some of the best players in the world. I’ve been behind K love , Rudy Gay , Carmelo , Bron , and the list can go on. Do I look at it as a negative ? No way because I’ve worked my way from so far most people wouldn’t even understand. People would kill to even accomplish that. Do I complain? No. I’ve just learned and tried to get better in every aspect of the game and learned behind some of the best players to pick up a basketball and many of those guys will tell you I come to work and do what’s asked from me. It’s never the end of the road because i know I’ll be back and that’s what people hate about me .. I’m still here and pushin’ along. People talk and I’ve heard them all but Tiger just proved it … you can have the world against you but he is still in your face. That’s my plan and everyone will see. I’m 27 now and only getting wiser and mentality stronger for the next call I get and it will be epic. I’ll continue to update everybody on this journey that is coming up ..

Derrick Williams (@dwxxiii)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir