Chicago Bulls tarihinin efsane isimlerinden olan Dennis Rodman, eski takım arkadaşı Scottie Pippen ve eski Bullslu Horace Grant hakkında konuştu.

ITV’de katıldığı Good Morning Britain adlı programda konuşan Dennis Rodman, eski takım arkadaşı Scottie Pippen ve eski Bullslu Horace Grant’in The Last Dance eleştirileri hakkında konuştu ve Pippen ile Grant’in eleştirileri sindirebilecek kadar güçlü olmadığını savundu.

Rodman’ın açıklamaları şöyle:

Oyuncular Michael’ın onları suçladığını düşündükleri için biraz hayal kırıklığına uğradılar. Michael’ın ‘Ben tarihin en iyisiyim, siz de benim istediklerimi yapmıyordunuz’ şeklinde düşündüğünü hissetmiş olabilirler. Ancak Michael benim de beraber oynadığım takım arkadaşlarım hakkında konuşuyordu.

Mental olarak Jordan’ın söylediklerini sindirebilecek kadar kuvvetli olduklarını düşünmüyorum. Phil Jackson, bizi rahat bırakan bir koçtu. Michael ise ‘Bunu ben başaracağım, ünlü oluşumu izleyin’ der gibi bir hali vardı. Ben zaten ünlü olduğum için bunu hiç umursamadım.”

Scottie Pippen, The Last Dance belgeselinde izleyicide uyandırıldığı karakter nedeniyle Jordan’a öfkeliyken Grant ise MJ’in kindar olduğunu savunmuştu.


Kaynak: Mirror

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir