DeMarcus Cousins: “Nikola Jokic tarihin en az saygı gören MVP’lerinden biri” #NBA

Denver Nuggets’ın NBA Batı Konferansı playoff serisi ilk turunda Golden State Warriors’a elenmesinin ardından DeMarcus Cousins açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets‘ın NBA playofflarından elenmesinin ardından DeMarcus Cousins’ın 36 maçlık Denver serüveni sona ererken Boogie yaşadığı sakatlıklar nedeniyle düşüşe geçen kariyerinin ardından Nuggets tarafından verilen fırsat için Micheal Malone’a şu şekilde teşekkür etti:

“Ben buraya bu lige aitim. Bana bir fırsat verildi ve bundan ötürü Micheal Malone’a minnetarım. Onunla daha önce konuştuğumda benim için kapıların kapandığını belirttim ancak o bana bir fırsat verdi. Sadece elimden geleni yapıp bundan olabildiğince yararlanmaya çalıştım.”

Serinin ardından Nuggets ile geçirdiği macerayı ve geleceğini değerlendiren Cousins, 2021 MVP’si ve takım arkadaşı Nikola Jokic hakkında da yorumlarda şu şekilde bulundu:

“Dürüst olmak gerekirse geleceğin ne getireceğini bilmiyorum. Bu kısa sürede çok şey oldu. Bu takımın bir parçası olduğum için mutluyum. Geleceğim ile alakalı soruyu cevaplamam şu anda pek mümkün değil.”

“Nikola Jokic’e her zaman saygı duyum. O inanılmaz bir yetenek. Russell Westbrook dışında muhtemelen bu ligde en az saygı duyulan MVP’lerden biri. Her gece oyunu domine ediyor ancak yeterli saygıyı görmüyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler