Damian Lillard ve Shaq arasında “diss” savaşı aldı başını gidiyor #NBA

NBA‘in önemli yıldızları arasında yer alan Damian Lillard ile ligin efsanesi Shaq arasında “diss” savaşı aldı başını gidiyor.

Geçtiğimiz hafta bir podcast programında Shaq’tan daha iyi rap sanatçısı olduğunu iddia eden Damian Lillard, ikili arasında diss savaşı başlamasına neden oldu.

Lillard’ın bu iddiasına bir şarkıyla yanıt vererek Lillard’ın ligdeki elit guardlardan biri olmadığını iddia etti. Lillard ise devamında Shaq’ın takım arkadaşları sayesinde şampiyonluklar kazandığını iddia eden bir şarkıyla yanıt verdi.

Lillard’ın şarkısında “İkimiz de Kinkos’ta çalışabilirdik ama Kobe sana yüzük kazandırdı. Miami’de ise o yüzüğü Flash’in gücüyle kazandın.” sözlerine yer verdi.

Shaq ise şarkısında “Asla Westbrook olamayacaksın, asla Steph Curry olamayacaksın. Ne var cüzdanında, American Express mi Visa mı?. Sanki LeBron’muş gibi konuşuyorsun, Trevor Ariza bile değilsin.” sözlerine yer vermişti.

Shaq, Lakers‘ta şampiyonluk yaşarken Kobe, Heat’te şampiyonluk yaşarken Wade ile takım arkadaşıydı. Efsane oyuncu, ilk kişisel albümünü ise 1993 yazında çıkarmıştı. Lillard ise ilk albümünü bu yaz çıkardı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler