Cleveland Cavaliers koçu J.B. Bickerstaff ile nikah tazeledi! #NBA

Bu sezon beklentileri oldukça aşan temsilcimiz Cedi Osman’ın takımı Cleveland Cavaliers, koçu J.B. Bickerstaff ile sözleşme yeniledi.

NBA’deki temsilcilerimizden Cedi Osman’ın da formasını terlettiği Cleveland Cavaliers, bu sezon beklentiler ışığında fazlasıyla başarılı bir performans ortaya koyan koç J.B. Bickerstaff’ın sözleşmesini 2026-2027 sezonunun sonuna kadar uzattı.

Takımın Genel Menajeri Koby Altman, imzalanan yeni sözleşme sonrası şu açıklamaları yaptı:

“Kesinlikle şuna inanıyoruz ki, J.B. Bickerstaff organizasyonumuzu gelecekte başarıya ulaştırabilmek adına yapılabilecek en doğru tercih. J.B. Bickerstaff’ın sözleşmesinin uzatılması kararı sadece sezonun şu anına kadarki başarısından dolayı değil, Cavaliers‘a geldiği ilk günden beri yaptığı işlerin bir sonucu olarak alınmıştır. Onun liderlik stili, koçluk tecrübesi ve oyuncu geliştirmeye yönelik tutkusu Franchise olarak ona olan güvenimizin artmasındaki başlıca sebepler oldu.”

Cavaliers bu sezon 19-13’lük dereceyle Doğu Konferansı’nda 5. sırada bulunuyor. COVID-19 vakaları sebebiyle bazı önemli oyunculardan yararlanamadılar. Bunun öncesinde Cavaliers’ın 6 maçlık galibiyet serisi bulunuyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler