Carmelo Anthony: “Portland her zaman kalbimde olacak!” #NBA

All The Smoke Podcast‘e konuk olan Carmelo Anthony, Portland Trail Blazers‘a her zaman sadık olacağını belirtti.

Tecrübeli yıldız, başta organizasyon olmak üzere Damian Lillard ve Cj Mccollum gibi yıldızlara ona şans tanıdıkları için teşekkür etti.

Portland inanılmazdı. Bana her şeyimi kaybetmişken kucaklarını açtılar ve bir profesyonel olarak değil bana bir insan gibi davranarak benim özgüvenimi arttırdılar. Lillard ,Cj bana başkalarının ne dediği umurumuzda değil senin neler yapabildiğini biliyoruz dediler. Portland şehriyle kalbimde her zaman bir bağ olacak çünkü onlar bana hiçbir şeyim yokken kollarını açtılar.”

Başarısız geçen Oklahoma City Thunder ve Houston Rockets yıllarından sonra uzun süre takımsız kalan ve acaba emekli mi oluyor dediğimiz Carmelo, Portland ekibiyle küllerinden doğmuştu. Damian Lillard ve Cj Mccollum gibi yıldızların yanında iyi bir rol oyuncusuna dönüşen yıldız oyuncu takımına ciddi katkıda bulundu.

Bu sezon can dostu LeBron James’li Los Angeles Lakers ile sözleşme imzalayan Anthony, Portland’a karşı kalbinde hep bir şeyler hissedeceğini de belirtti. Geçtiğimiz sezon 13.4 sayı,3.1 ortalamaları tutturmuştu.

Carmelo Anthony, kariyerinde 10 kez Allstar seçildi. Altı kez yılın en iyi beşlerine girdi ve 2013 yılında NBA sayı kralı oldu. Milli takım performansı da tarihe kazanacak bir oyuncu olan efsane oyuncu Carmelo, üç kez  olimpiyat şampiyonu oldu. Geçtiğimiz günlerde Kevin Durant rekorunu kırana kadar da Amerika Birleşik Devletleri formasıyla en çok sayı atan basketbolcuydu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler