Geri1 of 28

Bugün bir efsane basketbola veda etti; bakın basketbol dünyası hakkında neler yazdı!

Tüm zamanların en büyük basketbol efsanelerinden, draft edildiği günden bu yana büyük bir sadakatle bağlandığı San Antonio Spurs’e, hayatını adadığı basketbola, rakiplerine, hayranlarına ve kendisini örnek alıp onun hayalini kurarak basketbola başlayan birçok küçüğe bugün veda eden Tim Duncan, 40 yaşında basketbol tarihinin en önemli kariyerlerinden birini noktaladı.

Geçirdiği 19 sezonun her birinde ayrı bir hikayeye imza atan, elde ettiği beş şampiyonlukta her zaman lider rolü oynayan, takım arkadaşları Manu Ginobili ve Tony Parker ile de yakınlığıyla bilinen Tim Duncan için, onun sadece basketbol değil tüm spor dünyasında ne kadar büyük bir değer olduğunun fark edilmesi için, biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şüphesiz birçok rakibi olmasına rağmen hemen hemen herkesin saygısını kazanmış karakterdeki Duncan’ın emekliliği de herkes tarafından üzüntüyle karşılanan bir durum oldu. Ben de sizler için NBA’in köklü kulüplerinin ve önemli basketbol adamlarının, efsanenin vedası hakkındaki bulunduğu Twitter paylaşımlarını bir araya topladım.

Hepimizi derinden etkileyen kararın basketbol camiasında da nasıl bir iz bıraktığı hakkındaki galerime başlıyorum, umarım keyif alırsınız!

Geri1 of 28

Bugün bir efsane basketbola veda etti; bakın basketbol dünyası hakkında neler yazdı!

1 Comments

  1. Yigit Deniz - 12/07/2016

    60 sayıyla biten son maçtan ve büyük bir takımı oyun alanına dönüştürdüğü bir sezondan sonra şu adam ne büyük haz verdi bana anlatamam. İyi ki sevmemişim iyi ki sevmişim dedirtti bana bu ik olay.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir