Brooklyn Nets süper yıldızlarını takımda tutmak için çabalıyor #NBA

Brooklyn Nets, önümüzdeki günlerde James Harden ve Kyrie Irving ile kontrat uzatmanın isteği ile yanıp tutuşuyor.

Brooklyn Nets, üç süper yıldızını bir arada tutmak için elinden geleni yapmaya hazır. Kevin Durant ile dört yıllık 198 milyon dolarlık kontrat imzaladıktan sonra sıra Harden ve Irving’e gelmiş duruyor.

Brooklyn Nets genel menajeri Sean Marks geçen gün verdiği röpartajda takım hakkında, ”Hem bu adamlarla hem de aile üyeleri ile çok olumlu konuşmalar yaptık. Bence bu konuşmaları şahsen yapmak her zaman yardımcı olur. Şu an yaz olduğu için  hepimiz buradaki olayların hızına geri dönmeden önce insanların kendine zaman ayırmalarına izin vermenin çok farkındayız.” dedi.

Sean Marks Harden ve Kyrie’nin sözleşme konuları hakkında ise, ”Önümüzdeki haftadan başlayarak iki hafta boyunca onlarla oturup bu görüşmeleri ilerletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu adamlar tam olarak nasıl hissettiğimizi biliyorlar ve bence bunun bir parçası olmak ve bunu birlikte inşa etmek konusunda oldukça hevesliler.” dedi.

James Harden ve Kyrie Irvıng’in sözleşmeleri önümüzdeki sezonun sonunda bitiyor. 2022 yılında eş zamanlı serbest oyuncu olacak ikilinin takımda kalıp kalmayacağı merak konusu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler