Brooklyn Nets, Ben Simmons için gerekli desteği sağlamaya devam edecek!

Aylardır çözüme kavuşamayan Ben Simmons hikayesinde yeni bir gelişme var.

Brooklyn Nets için 2021/22 NBA sezonu dün gece itibariyle sona erdi. Boston Celtics karşısında seride 3-0 geride olan Nets iç sahada bir maç daha kaybetti. 116-112 skorla sonlanan maçın ardından Brooklyn Nets için seriye de nokta konuldu. Peki Ben Simmons konunun neresinde yer alıyor?

Şubat ayında gerçekleşen dev takasla Brooklyn Nets’in yolunu tutan Simmons hala parkeye adım atmadı. Uzayıp giden bu sürecin NBA playoff’larda son bulacağı umut ediliyordu. Son olarak dördüncü maçta forma giyeceğine kesin gözüyle bakılan Simmons’ı yine sahada izleyemedik.

Artan sırt ağrıları sebebiyle serinin dördüncü maçında da yer alamayan 26 yaşındaki basketbolcu, dün gecenin ardından 2021/22 sezonunu oynamadan kapatmış oldu. Dün Ben Simmons, Rich Paul ve Brooklyn Nets üçgeninde gerçekleşen toplantıda Nets’in desteğinin devam edeceği açıklandı.

Gerek mental gerekse fiziksel olarak yeniden parkeye çıkmaya hazırlanan Simmons’a Nets, kısa ve uzun vadede gerekli her desteğin verilmeye devam edeceğini planladıklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler