Bobby Portis, Mirotic ile kavgası hakkında: “İkimiz de gençtik, geçti gitti” #NBA

Milwaukee Bucks rotasyonunun önemli parçalarından olan Bobby Portis, geçmişte Nikola Mirotic ile yaşadığı kavga hakkında konuştu.

The Athletic’ten Shams Charania’ya konuşan Bobby Portis, Chicago Bulls’tayken Nikola Mirotic ile yaşadığı kavga sonrasındaki süreci anlattı.

O zamanlar genç olduklarını ve olayın üzerinden çok zaman geçtiğinin altını çizen Portis, yaşanan olay sonrasında parkede birlikte çok iyi mücadele ettiklerini de hatırlattı.

Portis’in konu hakkındaki açıklamaları şöyle:

“İşin tuhaf tarafı, yaşanan olay sonrasında sakatlıktan döndüğünde birlikte parkede çok iyiydik. Çok iyi performanslar sergilemiştik. NOLA’ya takaslandıktan sonra onunla hiç konuşmadım. Ama ona karşı hiçbir şekilde kötü duygular beslemiyorum. Ben o zaman 22 yaşındaydım, o ise 26 yaşındaydı. Yani ikimiz de genç yaşlardaydık. Olayın ayrıntılarını artık hatırlamıyorum bile, geçti gitti…”

İkili arasında antrenmanda yaşanan kavgada Mirotic, yüzüne aldığı yumruk darbeleri nedeniyle birkaç ay parkeden uzak kalmıştı.


Kaynak: The Athletic

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#NBADraft’ta seçilen Türk oyuncular | GALERİ

#NBADraft'ta seçilen Türk oyuncular NBA Draft heyecanı dün gece geride kalırken NBA'de boy gösteren Türk oyuncular kervanına bir isim daha katıldı. Dün gece Houston Rockets tarafından...

Derrick Favors OKC Thunder yolcusu #NBA

NBA'de draft haklarının hastası OKC Thunder, Derrick Favors ve yanında ilk tur draft hakkı karşılığında ikinci tur hakkı verdi. ESPN'den Adrian Wojnarowski'nin aktardığı bilgilere göre...

#NBADraft gecesinde yapılan önemli “undrafted” hamleler | GALERİ

#NBADraft gecesinde yapılan önemli "undrafted" hamleler NBA Draft gecesi heyecanı geride kalırken gece sonunda ilgi çeken konu başlıklarından biri de undrafted hamlelerdi. Gece boyunca birçok undrafted...