Geçtiğimiz yaz Barcelona’ya transfer olan ancak transfer yasağı nedeniyle ilk devrede forma giyemeyen milli futbolcumuz Arda Turan, yarın ilk resmi karşılaşmasına çıkacak. Giyeceği forma numarasını da belirleyen Arda Turan, tercihini yediden yana kullanmıştı. Anadolu Efes’in önemli oyuncularından biri olan Birkan Batuk da sosyal medya hesabı üzerinden Arda Turan’ı hem tebrik etti, hem de düellonun cevabını yolladı. Hatırlayacağınız üzere Arda Turan, paylaştığı bu videoyla Birkan Batuk’a meydan okumuştu.

Milli basketbolcumuz Birkan Batuk ise bu videonun cevabını orta sahadan attığı basket ile verdi ve şu mesajı yayınladı. ”Kaptan iyi seneler. 7 numara hayırlı olsun. İddiayı unutmadım. Şimdilik 1-1. Hamle sırası sende.”

Tabii Arda Turan da bunun altında kalır mı? 🙂 Birkan Batuk’un paylaşımının ardından sürprizlerinin olduğu belirten Kaptan, oynayacağı ilk karşılaşmanın ardından bu konu ile ilgileneceğini belirtti ve vazgeçmeyeceğini söyledi. Bakalım Arda Turan, Birkan Batuk’a nasıl bir cevap verecek 🙂

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir