Bir koçla çalışırken dolar kuru gibi yükselen, takım değiştirince bitcoin gibi çakılan 10 oyuncu | TB ÖZEL

Embed from Getty Images Televizyonda ya da biraz daha ilgili olanlarımızın canlı izledikten sonra “Vay be ne oyuncuymuş bu adam.” dediği ancak aynı oyuncuyu başka bir takımda izlediğimizde gözlerimize inanamayacağımız kadar kötü durumda olan oyuncular vardır, işte onlar bu yazının konusu. Aslında tam olarak neydi ne oldu meselesi değil de bir koçla çalışırken acayip işler yapan oyuncuların takım değiştirdiğinde yaşadığı olumsuz değişimler oldum olası ilgimi çekmiştir. Hangisinin aslında o oyuncunun gerçek potansiyelini yansıttığından bu olumsuz değişimin nedenlerine kadar bir sürü soru kafamı kurcalar durur. Aşağıda sıralı tam listesini paylaşacağım ve bu liste dışında direkt olarak ilk 10’a giren oyuncuların bu olumsuz değişimleri kariyerlerinin bir döneminde mutlaka yaşadığını düşünüyorum. Sözü daha fazla uzatmadan sahneden çekiliyor ve gördüğünüzde çok büyük oranda “Aaa evet, ne olmuştu bu adama böyle?” diyeceğiniz 10 oyuncuyla sizleri baş başa bırakıyorum.

Sıralı tam liste

*Devin Smith *Scottie Wilbekin *Ksistof Lavrinovic *Georgios Printezis *Oded Katash *Romain Sato *Leo Westermann *Victor Claver *Chris Singleton
Geri1 of 11

Sıralı tam liste

1 Yorum

  1. çok dağınık bir liste olmuş. oyuncu seçme kriterleri neden seçildikleri vs.. listede ortak paydası olan oyuncu eksikliği var. ama konu çok güzel keşke tek bir kriter etrafında şekillenseydi oyuncular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler