Ben Simmons yılın sonuna kadar takımda kalacak! #NBA

Ben Simmons’ın aralığın ortasına kadar takaslanması beklenmiyor.

Geçtiğimiz sezonun sonundan beri yılan hikayesine dönen Ben Simmons – Philadelphia 76ers birlikteliği bu yılın sonuna kadar devam edecek gibi duruyor.

Ben Simmons takımıyla kariyerine devam etmek istemediğini sayısızca dile getirse de 76ers cephesi onun değerini karşılayabilecek bir takas pakedi henüz bulamadı.

Philadelphia 76ers, Ben Simmons’ı takas edecekse, Aralık ortasından önce bir anlaşma beklenmiyor. 15 Aralık’ta, sezon dışında serbest oyuncularla sözleşme imzalayan oyuncuların büyük çoğunluğu takas için uygun hale gelecek. Bu noktada, Daryl Morey için mevcut seçenekler önemli ölçüde artacaktır.

Simmons şimdi Sixers’a döndü ancak bir süre oynaması beklenmiyor. Oyuncular ve koçlarla yaptığı konuşmada Simmons, henüz oynamaya veya tam olarak antrenman yapmaya hazır olmadığını söyledi. Simmons, bazı sırt ağrılarıyla uğraşmanın yanı sıra zihinsel sağlığı üzerinde de çalışıyor.

Simmons’ın takım arkadaşları dönüşünde onu destekledi. Hepsi ona yer açmaya ve geri dönerken onu desteklemeye söz verdi. Takıma dönmesine rağmen Simmons takas talebinden vazgeçmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler