Becirovic ve Nachbar, yıldızlar eşliğinde “Basketbol Senfonisi” ile veda ediyor!

Sloven basketbolunun iki efsanesi Bostjan Nachbar ve Sani Becirovic, basketbola birçok yıldızın eşliğinde “Basketbol Senfonisi” organizasyonuyla veda edecekler.

Avrupa basketbolunda iz bırakan ve Sloven basketbolunun mihenk taşlarından olan Bostjan Nachbar ve Sani Becirovic, 30 Ağustos’ta düzenlenecek Basketbol Senfonisi organizasyonu ile yıldızlar eşliğinde basketbola veda edecekler.

İki isim, kendi kadro ve kenar ekibini oluşturdu ve bu şahane Basketbol Senfonisi organizasyonunda bu iki isme birçok yıldız eşlik edecek.

2007’de Panathinaikos ile EuroLeague şampiyonluğu yaşayan Sani Becirovic, kadrosunu o dönemki takım arkadaşlarına ağırlık vererek kurarken; Bostjan Nachbar ise çoğunlukla Anadolu Efes dönemindeki takım arkadaşlarına yer verdi.

Kadrolar şöyle:

Bostjan Nachbar’ın kadrosu (Team Boki)

Oyuncular: Nenad Krstic, Jaka Lakovic, Igor Rakocevic, Erazem Lorbek, Boris Gorenc, Goran Jagodnik, Marko Milic, Nikola Vujcic, Raso Nesterovic, Smiljan Pavic, Uros Slokar, Zoran Planinic, Beno Udrih, Samo Udrih, Jiri Welsch

Kenar ekibi: Zoran Matic, Grega Nachbar, Ales Pipan, Zmago Sagadin

Sani Becirovic’in kadrosu (Team Becirovic)

Oyuncular: Dimitris Diamantidis, Sarunas Jasikevicius, Pero Antic, Marco Belinelli, Gigi Datome, Miroslav Raduljica, Fragiskos Alvertis, Dalibor Bagaric, Primoz Brezec, Vladimer Boisa, Rodrigo De La Fuente, Primoz Brolih, Vlatko Ilievski, Slavko Kotnik, Jurica Golemac, Jasmin Hukic, Sasa Pavlovic, Matjaz Smodis

Kenar ekibi: Zeljko Obradovic, Dimitris Itoudis, Sasa Djordjevic, Memi Becirovic, Tone Krump

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler