TV8 ile Fenerbahçe TV’nin iş birliğinde düzenlenen yayına Koç Zeljko Obradovic ile katılım gösteren Fenerbahçe Beko oyuncuları, Final Four öncesi hem seriyi değerlendirdi hem de taraftarlarına seslendi.

Bobby Dixon: “Takımım adına çok heyecanlıyım. Tüm sezon bunun için çalıştık ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Melih Mahmutoğlu: “Biz büyük bir kulübüz. Herkese bir arada birlik içinde, bir arada olmayı gösterdik ve öğrettik. Final Four’da kulübümüzün, siz taraftarlarımızın yüzünü güldürmek için kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Umarım buraya da kupasıyla geleceğiz.”

Kostas Sloukas: “Türkiye’de insanlar çok iyi ve taraftarımız hep yanımızda. Takım olarak Avrupa’da çok güzel adımlar attık. Hepimiz Final Four’a ilk kez gidiyoruz gibi. Sadece şunun sözünü verebilirim ki, Cuma günü oraya savaşmaya gidiyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Barış Hersek: “Nerede kupa varsa Fenerbahçe her zaman orada favoridir. Final Four’da en iyi şekilde ülkemizi ve taraftarlarımızı temsil edip ülkemize mutlu dönmek istiyoruz.”

Egehan Arna: “Final Four’a üst üste beşinci kez gidiyoruz ve çok heyecanlıyız. Barış ağabeye katılıyorum, nerede kupa varsa Fenerbahçe orada favoridir. Taraftarlarımıza şunun sözünü verebiliriz, kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Umarım kupayı alıp ülkemize döneceğiz.”

Sinan Güler: “Tüm takım arkadaşlarım ve koçumun üzerine pek söyleyecek bir şey yok. Umuyorum ki Final Four’dan hem taraftarımızı hem de Türk basketbolunu gururlandıracak şekilde döneriz.”

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir