Barış Hersek: “Her zaman kendi adıma en iyisini gerçekleştirmek için çalışıyorum” #BSL

Son olarak Fenerbahçe Beko forması terleten Barış Hersek, kariyer geçmişi ve gelecek planları hakkında açıklamalarda bulundu.

Sports TV’de Levent Yavuz’un sunduğu programa konuk olan Barış Hersek, basketboldan uzak kaldığı dönem, kariyer geçmişi ve gelecek planları hakkında önemli konularda açıklamalarda bulundu.

Hersek’in açıklamaları şöyle:

“Çok güzel bir sene, dinlenme periyodu geçirdim. Baktığımızda 20 yıldır aralıksız yaptığım bir spor var. Bu dönemde hem kendime hem aileme zaman ayırabildim. Bu dönemde oğlum doğdu, kendisiyle çokça vakit geçiriyorum.

Menajerimle konuştuğumuz belli başlı konular var. Transfer olacağım takımın planlamasına göre geleceğim de paralel şekilde gelişecektir. Ben her zaman bulunduğum takımda kendi adıma en iyisini gerçekleştirmek istiyorum. Herkesin şansını kendisinin yarattığına inanan biriyim. Bir sporcu olarak sıkı bir çalışma prensibine sahibim. Anadolu Efes‘te altyapıdan itibaren belli başlı şeyler öğrendim. Bunların üzerine koyarak doğru bir yol izlediğime inanıyorum. Bunun yanında gittiğim takımlarda iyi organizasyonlarda oynamamın da çok önemli etkisi var. Beşiktaş, Pınar Karşıyaka, Fenerbahçe gibi takımların hepsinde organizasyon olarak çok doğru işler yapılıyordu. Çok doğru kadro yapılanmaları vardı ve sonuç itibarıyla başarı da geliyor.”

Hersek’in kariyeri boyunca beraber oynadığı oyunculardan oluşturduğu ilk beş ise şöyle:

  • Carlos Arroyo
  • DJ Strawberry
  • David Hawkin
  • Barış Hersek
  • Esteban Batista

Kaynak: Sports TV


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler