NBA Final serisinin beşinci maçında talihsiz bir şekilde sakatlanan Kevin Durant, bu sakatlığından ötürü bir ameliyat geçirdi.

Sürece dair kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Kevin Durant, iyi olduğunu ve geri dönüşün başladığı söyledi; takım arkadaşlarına güvenini belirtmeyi ihmal etmedi.

Durant’in paylaşımı şu şekilde:

“Geri dönüşüm şimdi başlıyor. Ailem ve sevdiklerimle birlikteyim ve gelen tüm iyi dilek mesajlarına minnettarız. Derinden üzüldüm ama iyiyim. O gün maçta oynamayı isterdim çünkü basketbol benim en büyük aşkım. Takım arkadaşlarımı ‘three peat’ yolunda yalnız bırakmak istemedim.

Bu oyunda işler böyle yürüyor. Sahada fiziksel olarak verebileceğim her şeyi verdiğim ve takım arkadaşlarım maçı kazandığı için gururluyum. Bu bir yolculuk ama ben bunun için yaratıldım. Biliyorum ki kardeşlerim altıncı maçı kazanacak. Ben de kenarda Dub Nation usulüyle onlar için tezahürat yapacağım.”


 

View this post on Instagram

 

What’s good everybody I wanted to update you all: I did rupture my Achilles. Surgery was today and it was a success, EASY MONEY My road back starts now! I got my family and my loved ones by my side and we truly appreciate all the messages and support people have sent our way. Like I said Monday, I’m hurting deeply, but I’m OK. Basketball is my biggest love and I wanted to be out there that night because that’s what I do. I wanted to help my teammates on our quest for the three peat. Its just the way things go in this game and I’m proud that I gave it all I physically could, and I’m proud my brothers got the W. It’s going to be a journey but I’m built for this. I’m a hooper I know my brothers can get this Game 6, and I will be cheering with dub nation while they do it.

A post shared by 35 (@easymoneysniper) on

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir