Anthony Edwards, Steve Kerr ile yaptığı ilk beş konuşmasını anlattı

Amerika Birleşik Devletleri’nin yıldız skorer guard’ı Anthony Edwards, Koç Steve Kerr ile kamp öncesi görüşmesini anlattı

Son günlerde hazırlık maçlarında gösterdiği performanslarla takımın ana oyuncusu haline gelen Anthony Edwards için durum ilk başında böyle değildi. Genç skorer, kamp başında ilk beşte bulunmuyordu.

The Athletic’ten Joe Vardon’ın haberine göre konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Edwards, Koç Steve Kerr’in kamp öncesi onu aradığını ve kenardan geleceğini söyledi. Edwards, bu durumdan hoşnut olmadığını söylerken şu ifadeleri kullandı:

”Tabii ki bu durumdan hoşnut değildim. Eğer gereken buysa bunu yapmaya hazırdım ama bunu tam olarak benimseyemem…  Steve Kerr, bana Kobe varken Dwyane Wade’in kenardan geldiğini söyledi. Ben de ona ‘Bizim bir Kobe’miz yok ama olsun’ dedim.”

Kamp başında Steve Kerr ve ekibi, milli takım ilk beşini Jalen Brunson, Miles Bridges,  Brandon Ingram, Jaren Jackson Jr.’nın yanına Cam Johnson’u koymayı planladı. Edwards ise gösterdiği performansla Cam Johnson’ın ilk beşteki yerini kaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler