Arena

2014 FIBA Dünya Kadınlar Basketbol Şampiyonası’nda A ve B Grupları’ndaki karşılaşmalar ile ikinci tur müsabakalarına ev sahipliği yapacak olan Ankara Arena’da salon gişeleri, bilet satışı yapılmak üzere suretiyle yarın açılacak.

Türkiye Basketbol Federasyon’un resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Ankara Arena’daki gişeler 24 – 26 Eylül tarihleri arasında saat 12.00 – 20.00 aralığında hizmet verecek. Dünya Şampiyonası’nın başlayacağı 27 Eylül Cumartesi gününden itibaren ise gişeler saat 11.00’de açılacak ve  bilet satışı, Ankara Arena’da oynanacak  günün son karşılaşmalarının ilk yarı bitimine kadar açık tutulacak. Dileyenler 27 Eylül gününden itibaren günün son karşılaşmasının devre bitimine kadar Ankara Arena’daki diğer gün karşılaşmaları için de bilet temin edebilecek.

İstanbul’da oynanacak grup mücadelelerine ev sahipliği yapacak olan Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ise bilet satışı şampiyonanın ilk günü, 27 Eylül Cumartesi başlayacak. Gişeler, o gün salonda oynanacak son karşılaşmanın ilk yarı bitimine kadar hizmete açık olacak.

Şampiyonada oynanacak olan karşılaşmaların bilet satışları Biletix’in resmi sitesinde devam etmekte.

TBF

 

Onur Coşkun

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir