jwsbasketball.org sitesi Galatasaray Odeabank’ın Angel McCoughtry ile temas halinde olduğunu özel haberiyle duyurdu. İşte o haber;

”Galatasaray Odeabank, Fenerbahçe’den ayrılan Amerikalı yıldız Angel McCoughtry için nabız yokluyor.

Skorer oyuncu arayışlarını sürdüren sarı-kırmızılılar, Shavonte Zellous hamlesine Angel McCoughtry ile cevap vermeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe, EuroLeague’de kaybedilen Tango Bourges maçının ardından koç Jacek Winnicki ile tartışan ve takım uçağına binmeyerek Fransa’da kalan Angel McCoughtry’yi defterden silmiş ve akabinde bugün Shavonte Zellous transferini kamuoyu ile paylaşmıştı.

Bunun üzerine, skorer takviyesi yapmak için çalışmalarını sürdüren Galatasaray Odeabank, Fenerbahçe’nin disiplinsiz tavırları nedeni ile yollarını ayırdığı Angel McCoughtry için atağa geçti.

Geçmiş dönem alacakları dolayısı ile kulübüyle pazarlıklarını halen sürdürmekte olan yıldız forvet, anlaşma sağlandıktan sonra sözleşmesini feshederek serbest kalacak.

Galatasaray Odeabank yönetimi, bir yandan takım içerisinde yaşanan finansal krize çözüm arayışlarını sürdürürken, bir yandan da Shavonte Zellous transferi ile psikolojik darbe yediği rakibine, Angel McCoughtry hamlesi ile cevap verecek.”

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir