Anadolu Efes, One Team Ödülleri’nde finale kaldı #EuroLeague

Anadolu Efes, geçtiğimiz yıl Altın Ödül kazandığı Turkish Airlines EuroLeague’in kurumsal sosyal sorumluluk programı olan One Team Ödülleri’nde bu yıl da finale kaldı.

Beylikdüzü Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilen projede özel sporcuların sosyal gelişimlerine katkıda bulunulan Anadolu Efes’in bu anlamlı projesine Türkiye Spor Yazarları Derneği de destek vermişti. Turkish Airlines EuroLeague ve EuroCup’ta yer alan 42 takımın One Team projelerinin değerlendirildiği One Team Ödülleri’nde altın, gümüş ve bronz ödül kazanan takımlar ise Eylül ayı içerisinde dijital ortamda gerçekleştirilecek Yıllık One Team Semineri’nde açıklanacak. Son Altın Ödül’ün sahibi olan Anadolu Efes, 2020 yılında da One Team Ödülleri’nde finale kalan takımlardan biri olarak her yıl finale çıkma başarısını sürdürmüş oldu.

Bir yıl önce One Team Altın Ödülü’nü kazanan projesini 2019-2020 sezonunda da sürdüren Anadolu Efes Spor Kulübü, 16 haftalık çalışmalar boyunca özel sporcular ile birlikte problem çözme, karar alma, takım çalışması, özgüven ve spor yapma alışkanlığı kazanma gibi konularda çalışmalar yapmıştı.

Projeye katılan özel sporcular, katılım sertifikalarını One Team elçisi Tolga Geçim ve Koç Ergin Ataman’dan almıştı.


Kaynak: anadoluefessk.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler