Geri1 of 11

Altyapıda fırtına gibi esip istediği yere gelemeyen oyuncular! | GALERİ

Bugün sizlere altyapıda fırtına gibi esip, ileride büyük bir yıldız olması beklenirken o potansiyele bir türlü ulaşamayan, bekleneni veremeyen oyunculardan oluşan bir galeri derledik.

Şaşıracağınız veya kesinlikle olmalı diyeceğiniz oyuncuların bulunduğu bu galeri, şu anki genç oyuncularımıza bir nevi örnek olması niteliğinde. 

Geri1 of 11

Altyapıda fırtına gibi esip istediği yere gelemeyen oyuncular! | GALERİ

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

4 Comments

 1. Yedi - 14/10/2017

  İlkan'ın durumu biraz farklı, ciddi bir sakatlık geçirdi. İzzet için sanki Konya yeniden bir fırsat olacak gibi görünüyor. Ender, Cenk çok erken kapattı dönemi. Oysa ki Sinan bu sezon EL şampiyonluğu için mücadele edecek. Burada Can ve Doğuş için parantez açılabilir. Devam eden şansları olduğunu düşünüyorum ve eksiklerini gidermeleri halinde çok farklı yerlere gelebileceklerini düşünüyorum. Mesela Doğuş'un şutu olan versiyonu!!

  1. Metehan Metin Cetin - 14/10/2017

   Öncelikle ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim. İlkan ciddi bir sakatlık geçirdi evet fakat o sakatlığın ameliyatında yapılan yanlışlık, onun sahalara dönmesini geciktirdi ve bu onu hem mental hem de fiziksel olarak çok etkiledi. İzzet için ben de sizinle aynı düşünceyi paylaşıyorum. Ender ve Cenk ise çoğu Türk oyuncu gibi olduğu yeri kabullendi ve iş işten geçti. Can Maxim için hiçbir şey geç değil fakat o 16 yaşında Fenerbahçe formasıyla yiğitler gibi çıkıp oynadığında ondan çok farklı şeyler bekleniyordu. Doğuş ise o şutunu geliştirseydi kesinlikle ve kesinlikle NBA'de olurdu ama o şutu geliştirmek için artık geç.

 2. Cem Güvenci - 16/10/2017

  Ender, Cenk, Maxim, Doğuş'un bence bu listede yer almaması gerekiyor çünkü zaten onlar yapabileceklerini yüzde 80'e kadar yaptılar. Daha derin bir araştırma ile bu listeye dahil edilebilecek oyuncular arasında: Volkan İncekara, Fırat Töz, Pertev Öngüner, Aydın Okçu, Burak Yüksel, Teoman Örge, Duşan Cantekin, Alican Güney, Can Özcan, Mustafa Özgümüş ve Gaffur Arzu bulunuyor.

 3. Utku Altıntaş - 11/08/2018

  Bu tarz listeler için gelecek vaad eden oyuncular: Kenan Sipahi Okben ulubay Egemen Güven Onuralp Bitim

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir