Ali Koç: ”Bu süreçte personelimizin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacaktır” #coronavirus

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, yaşanan coronavirus salgını sonrası kamera karşısına geçerek bazı açıklamalarda bulundu.

Coronavirus salgını nedeniyle yaşanan bu süreçte kulüp personelinin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacağını belirten Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, şu demeçleri verdi:

“Konuyla ilgili düşüncelerimi paylaşmadan önce bizlerin sağlığı, bizlerin hayatı için kendi hayatlarını risk ederek olağanüstü bir mücadele veren başta Sağlık Bakanlığı ve tüm personellerine şükranlarımı ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Bu süreçte Allah onlara sabır, kudret ve sağlık versin. Bununla beraber onların hayatlarını, onlarında verdiği bu mücadeleyi daha da zorlaştırmamak adına devletimizin koyduğu kurallara riayet etmeyi, ortaya koyduğu önerilere de harfiyen uymaya dikkat gösterelim.

Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişinin, bunların hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı’na gönderildi. Bilgi gelince bilgilendireceğiz.

Eski kaptanımız ve idari menajerimiz Cenk Renda dışında çok şükür ki hiç kimsenin hastanede kalma mecburiyeti yoktur. Cenk Renda da şu an kontrol amaçlı hastanededir, kendi ifade ettiği gibi yoğun bakımda değildir. İnşallah sağlığına kavuşup aramıza katılacaktır.

Mesai saatlerinde her daim nöbetçi kadromuz görev başındadır. En az 1 yönetim kurulu üyemiz olmak üzere bizler de kulüpte görev başında olacağız. Kimsenin sıkıntı yaşamaması için yönetim ve idari kadro olarak çok önem veriyoruz. Bu süreçte personelimizin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacaktır.”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un açıklamalarının tamamı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler