Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Tofaş’ta baş antrenör Ahmet Çakı, 24 Şubat Pazartesi günü oynayacakları Galatasaray Liv Hospital karşılaşması öncesi bir değerlendirmede bulundu.

Ligde geride kalan iki haftada Banvit ve Royal Halı Gaziantep’e kaybeden Bursa temsilcisinde antrenör Ahmet Çakı, Sarı Kırmızılı ekiple oynayacakları maçla ilgili olarak, “Oynayacağımız her maç zorlu geçecek. Bu haftaki rakibimiz Galatasaray Liv Hospital’ın yanı sıra diğer rakiplerle yapacağımız maçların hepsi birbirinden zorlu. Geçen hafta Konya’da oynadığımız Torku Konya Selçuk Üniversitesi maçında aldığımız yenilgi bize ders oldu. Çünkü rakibin isminden çok bizim ne durumda olduğumuzu öğrenmemiz açısından önemliydi. Galatasaray Liv Hospital, Fenerbahçe Ülker ya da diğer karşılaşmalarda da bakış açımız bu şekilde olacak” dedi.

Bbl play-off’larında yer almak için 7-8 takımın mücadele ettiğini söyleyen Çakı“Daha önümüzde çok maç var ve ben, 5-6 hafta kalana kadar da play-off heyecanının süreceğini düşünüyorum. Şimdi her takım mücadelesini sürdürecek ve bir yer kapmaya çalışacaktır” açıklamasında bulundu.

Kaynak:tbl.org.tr

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir