Advance Pro Basketball iş birliği ile TrendBasket okuyucularına özel kurs fırsatı!

Basketbol istatistiklerine ilgi duyan ve veri analizi konusunda bilgilerini geliştirmek, tazelemek isteyen takipçilerimize müjde! Advance Pro Basketball kurucusu sevgili Mike Ermay Duran’dan sizlere mesaj var!


Değerli TrendBasket okuyucuları,

Advance Pro Basketball, Avrupa’nın önde gelen basketbol analitik danışmanlığı şirketi olarak ilk “basketbol analitiği” kursumuzu size özel olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. TrendBasket okuyucularına TÜRKİYE indirim kodunu kullanmaları halinde ayrıca 50% oranında, çok cazip bir indirim de sunmak istiyoruz.

Advance Pro Basketball 2014 Nisan ayından bu yana Avrupa’nın önde gelen (FIBA Europe Cup, Euroleague, EuroCup, Women’s Euroleague) kulüplerine 360 derece kapsamlı basketbol analitiği danışmanlığı sağlıyor. Bu sayede kulüplerin en uygun maliyete oyuncu gelişimi, profesyonel personel (oyuncu tercihi), oyuncu performans gelişimi gibi konularda danışmanlık sağlayan, gelişimlerini tetiklemek ve de düzenlemek için çalışan bir şirkettir.

Ayrıca basketbol analitiği konusunda Amerika kökenli araştırmaları yakından takip ederek Avrupa’ya uyarlanabilirliği konusundaki kamu oyuna açık web sitemiz ile küresel basketbol camiasını bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.

Kursa bu linkten kayit olabilirsiniz: https://basketball-analytics-by-apb.teachable.com/

Ermay Duran
Kurucu (Basketbol Analitik Uzmanı)
Advance Pro Basketball http://www.advanceprobasketball.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler