EuroLeague’deki 22. maçında Brose Bamberg’i Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda konuk eden Fenerbahçe Doğuş’ta Zeljko Obradovic basın toplantısında müsabakayı değerlendirdi.

“Her maçta olduğu gibi bu maç da çok önemliydi bizim için. Maça en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Özellikle Brose’nin Panathinaikos’a oynadığı maça göre. Almanya’da oynadığımız maçlar ile bugün arasında fark var. Bunu anlamaya çalıştık ve birçok dakika iyi basketbol oynadığımıza inanıyorum. Çok fazla iniş çıkışlar oldu. Son dakikaları neden öyle oynadığımızı anlamadım özellikle hücum açısından.”

“Brose çok iyi bir takım. İlk yarıda farklı bir savunma yaptılar ve iyi üçlük attılar. Bu bizim için büyük bir facia. Taraftarlara bir kez daha çok teşekkür ediyorum.”

“Hala Panathinaikos’u çok seviyorum. 13 yıl boyunca orada çalıştım. Çok detaya girmeden şunu söyleyeceğim, Panathinaikos olmadan bir EuroLeague düşünemiyorum.”

“Taraftarın çocuklar için benim doğum günüm aracılığı ile başlattıkları kampanya için çok teşekkür ediyorum. Kalbimin en derininden söylüyorum ki onlara yardım etmek isterim.”  

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir