TrendBasket olarak 2012 yılında basketbol oyununa olan sevgimizi ortak paydaya alıp, siz takipçilerimiz ile birlikte çok kısa sürede bu oyunu seven herkese hitap eden bir platform haline geldik. Sizlerin bize verdiği güç sayesinde dünyanın en büyük ve önemli basketbol organizasyonları ile gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ile size sunduğumuz içeriğin kalitesini ve çeşitliliğini her geçen gün arttırıyoruz.

Dünyanın en büyük basketbol organizasyonları olan FIBA, EuroLeague ve NBA ile yaptığımız iş birlikleri bize en fazla ülkede temsilcisi bulunan ve maçları yerinde takip eden Türkçe basketbol sitesi olma gururunu getirdi. Bugün itibarıyla da dünyanın en büyük bilet alım satım platformu olan StubHub ile bir işbirliğine başlıyoruz.

Bu çalışma ile birlikte siz takipçilerimizle basketbol sevgimizi paylaşabileceeğimiz bir mecra daha yaratırken basketbol severlere her zaman olduğu gibi en iyi basketbol karşılaşmaları ile ilgili en avantajlı firsatlari sunuyor olacağız.

Bu süreçte paylaştığımız içeriklerin kalitesini ve teknolojik altyapımızı geliştirirken StubHub Türkiye’nin sizlere sunduğu avantajlar konusunda da bilgi veriyor olacağız.

StubHub sizlerin de bildiği gibi Türkiye pazarına 2014 yılında Ticketbis adıyla girdi, firmanın dünyanın en büyük firmalarından eBay’in bir kuruluşu olan StubHub tarafından satın alınmasından itibaren yoluna StubHub Türkiye ismiyle devam etti.

Philadelphia 76ers, Amerikan Beyzbol Ligi MLB, NHL takımı LA Kings gibi birçok spor takımı ve organizasyonunun da partnerleri arasında yer alan StubHub, Türkçe hizmet veren müşteri temsilcileri ile bilet alım satımını en kolay şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere hizmet sunmayı sürdürüyor.

TrendBasket olarak birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyduğumuz StubHub üzerinden dünyanın her yerindeki etkinliklere alacağınız biletlerin ödemelerini Türk Lirası üzerinden gerçekleştirebilir, StubHub’ın sunduğu FanProtect hizmeti sayesinde %100 garantili şekilde bilet alım satımı yapabilirsiniz.

Basketbol heyecanını TrendBasket ve StubHub Türkiye ile yaşamaya devam edin. #TBHerYerde

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir