C3rvkEPWAAAKlXV
Jordan Brand Classic kampının artık sonuna geliyoruz. Bugün itibariyle bu muazzam organizasyon sona erecek. İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen etapta son All-Star karşılaşması 23:00’da oynanacak. Bu önemli karşılaşmada da ülkemizi 2001 doğumlu Mustafa Kurtuldum temsil edecek.

Jordan Brand Classic kampı 10 Mart tarihinde start almıştı. Ülkemizi temsil etmek üzere de üç oyuncumuz 10 Mart sabahı Barcelona’nın yolunu tuttu. Banvit forması giyen Atakan Erdek, Fenerbahçe oyuncusu olan İsmail Karabilen ve Anadolu Efesli Mustafa Kurtuldum, bu önemli etapta ülkemizi temsil etme şansı buldu. Bugün itibariyle de organizasyon sona erecek. 40 kişilik kamp kadrosundan seçilen 20 kişi de, Türkiye saati ile 23:00’da son All-Star karşılaşması için parkede olacak. Son 20 kişilik kadro ise az önce açıklandı. Maalesef son etapta temsilcilerimiz Atakan Erdek ve İsmail Karabilen forma giyemeyecek. Fakat Mustafa Kurtuldum, Amerika Birleşik Devletleri bileti için parkede olacak. Bu jenerasyonun birbirinden önemli isimleri de All-Star karşılaşması için son hazırlıklarını yapıyor. Maçın sonunda açıklanacak olan 10 kişilik kadro, International Game için Amerika Birleşik Devletleri’nin yolunu tutacak. İşte All-Star karşılaşmasında forma giyecek olan 20 genç oyuncu:

Gregor Glas (Slovenya), Tom Digbeu (Fransa), Theo Maledon (Fransa), Matej Rudan (Hırvatistan), Mustapha Amzil (Finlandiya), Aleksandar Langovic (Sırbistan), Lazar Zivanovic (Sırbistan), Killian Hayes (Fransa), Nikos Rogkavopoulos (Yunanistan), Kay Brunhke (Almanya), Marek Blazevic (Litvanya), Tristan Enaruna (Hollanda), Jovan Kljajic (Karadağ), Kareem Queeley (İngiltere), Thomas Zigvaris (Litvanya), Karlo Matkovic (Hırvatistan), Jaime Pradilla (İspanya), Essome Miyem (Fransa), Viktor Lakhin (Rusya)

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: omurozcan5@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir